Bayimiz olmak ister misiniz?

Yıllardır çalıştığınız carilerinize,
Pazaryerlerindeki mağazalarında,
sadece kendi ürünlerinizi sattırmak
ister misiniz?

Xml, Web servis bağlantınız varsa;
Carilerinizin E-Ticaret dünyasına girmeleri için,
Firmanıza özel lisans hazırlıyoruz.

Carileriniz, pazaryerlerindeki kendi mağazalarında
Sadece sizin ürünlerinizi satışa açıyor.

Ayrıca entegrasyon ücreti ödemeden,
Pazaryerlerine özel Kategori eşleştirme,
Resim ayarları v.b.
Bir çok sorunla uğraşmamış oluyor.

Ve satışlarınızı artırıyoruz…

Bayilerimizden birkaçı...

Oto İsmail Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Oto İsmail Otomotiv, 1977 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektörüne vermiş olduğu hizmetlerle anılmaktadır. Göstermiş olduğumuz uzun soluklu başarı öykümüz, müşterilerimizin firmamıza duyduğu güvenden gelmektedir.

Başarıya giden yolda müşterileriyle beraber yürüyen, kaliteyi ön planda tutan, yenilikleri takip eden ve piyasa koşulları hangi şartlarda olursa olsun sözünde duran bir firma olmaya devam edeceğiz.

Yaptığımız her işte, müşterilerimizin beklentilerinin de ötesine geçerek en iyi olmak ve gelecek nesillerin de bizimle aynı çizgide ilerlemesini sağlamak en büyük hedeflerimizden biridir.

 • Hızlı Temin ve Stok Kapasitesi
 • 46 Yıllık Sektör Tecrübesi
 • Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma Prensibi
Oto İsmail

Stok Hanem - Yavuz Akbal

Firmamız, mutfak ürünleri, bahçe mobilyaları ve ev gereçleri sektöründe Karadeniz Bölgesinde hizmet sunmaktadır. 40 yılı aşan deneyim ve  tecrübesiyle sizlere en iyi kaliteyi, uygun fiyatlarla sunan ve satış sonrası destek hizmetiyle sürdürülebilir ve müşteri memnuniyeti odaklı e-ticaretin alt yapısını sizlere sunmaktadır. Firmamız 5400 m2 kapalı alana sahip olup binlerce ürün çeşidini elinde bulundurarak müşterilerimizin bu sektördeki ihtiyaçlarının tümünü karşılamayı hedeflemektedir.

Amacımız  her zaman planlı bir şekilde sizin gereksinimlerinizi  tespit ederek uygun olan ürünü doğru zamanda sizlerle buluşturmaktır.

 • Yüksek Kar marjı
 • Sürekli güncel 2500+ ürün çeşidi
 • Sağlam paketleme
STOKHANEM

Azunlar İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Azunlar İletişim 1998 yılında kurulmuş olup Ankara, İstanbul şubeleri ve Eskişehir, Konya ve Aksaray Ana bayilerine ek Türkiye çapında 2000 alt bayi yapısına sahiptir ve 3500 Metrekare Çalışma alanıyla sektöre yön veren öncü bir kuruluştur.

Firmamız Türkiye’de bir ilk olarak fabrikasyon cep telefonu aksesuarları üreten tesisi bünyesinde bulundurarak Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Yerli üretimi önemseyen ve yerli istihdamı artırmak için sürekli AR-GE yapmaktadır.

Tescilli 8 markamız olup, imal ve ithal ettiğimiz ürünlerimizi Türkiye’ nin dört bir yanına toptan ve perakende olarak, mobil iletişim araçlarının aksesuar (Tablet ve Cep telefonu kılıfları, data kabloları, şarj cihazları, batarya, kulaklık vb.) satışını yapmaktayız.

 • Sektöründe ilk üretici firma
 • 20.000 çeşit aktif stok
 • E ticaret satışlarınız, aynı gün kargo
AZUNLAR

Pet Garden İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Dünyanın saygın markalarının Türkiye distribütörü olan firmamız yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ettiği 7000 kalem’ in üzerindeki ürünleri Türkiye’nin her köşesine en iyi hizmeti vererek sunan güçlü bir satış, pazarlama ve dağıtım organizasyona da sahiptir.

Genel merkezimiz Ankara ASO2′ de (Ankara Sanayi Organize Bölgesi), 8000 m² toplam alana sahip olup, 6.400 palet kapasiteli 5.500 m² Depo alanı, çalışma ofislerimiz ve tüm ürün portföyümüzün sergilendiği 1000 m² showroom alanımız bulunmaktadır. Marmara Bölgesine hizmet sunduğumuz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Bölge müdürlüğümüz toplamda 1.500 m² depo, showroom ve yönetim alanına sahiptir.

 • 7000 + ürün çeşidi
 • Fabrikadan direkt kargo imkanı
 • Üretici firma
PETGARDEN

Mirlight Kimya Teks. San. Tic. A. Ş.

1987 senesinden beri «parafin hammaddesi» üretim, distribütörlük ve ticareti ile başlayan ticari yapımız 2003 senesinden itibaren mum, mum malzemeleri, mum yapım kurs ve etkinlikleri ile devam etmektedir.

Kurumsal altyapımız sayesinde hem fabrikamızda direk satışlarda, hem de amatör ve hobi olarak mum yapmak isteyenlere; malzeme, makine tedarikinde ve eğitim konusunda yardımcı olmaktayız.

Sitelerimiz ve workshoplar ile de takviye ettiğimiz  mum malzeme tedariki işimizi  yurtiçi ve yurtdışı birçok firma ile işbirliği yaparak daha hacimli bir şekilde sürdürüyoruz.

 • 2.000 + çeşit ürün
 • E ticaret satışları aynı gün kargo
 • Üretici firma, uygun fiyatlar
HORIZON

Sistina İç Giyim - Vızvız Tekstil

1996 Yılından Bu Yana Sektörün En Tecrübeli Firmalarından Biriyiz.

“Vızvız Tekstil” markası olan “Sistina”  yurtiçi faaliyetlerinin yanı sıra ürün ihracatında yerli sermaye gibi yabancı sermayenin de güvenini kazanmış tecrübeli ve güvenilir bir firmadır.

Müşteri porföyünü iyi bilen ve ne istediğini tahmin edebilen tecrübeli ekibiyle, üretimden satışa, gizliliğe ve sağlığa ayrı bir önem göstermektedir.

 • 1.400 + çeşit ürün
 • E ticaret satışları aynı gün kargo
 • Üretici firma, uygun fiyatlar
SISTINA